Kalistenika, trening medyczny

Wojciech Batko

O INSTRUKTORZE:

Trener personalny (specjalizacja: trening z obciążeniem własnej masy ciała, trening medyczny) - od najmłodszych lat pasjonat mniej popularnych sportów - kung fu, nunchaku, biegi z przeszkodami czy KALISTENIKA.
Pomimo urazu kręgosłupa nie zrezygnował z pasji – zdobył szeroką wiedzę i każdego dnia udowadnia, że w pasji nie ma przeszkód niemożliwych do pokonania.

KALISTENIKA/STREET WORKOUT

Są to zajęcia z obciążeniem własnej masy ciała, zależnie od obranych przez ćwiczącego celów, poprawiają wydolność kardio, ogólną wytrzymałość lub siłę mięśniową. Podczas zajęć opartych na ćwiczeniach wielostawowych, ćwiczący uczą się prawidłowych wzorców ruchowych, poprawiają elastyczność ciała i zakres ruchu, oraz równomiernie rozwijają siłę i mobilność całej sylwetki.

TRENING MEDYCZNY – jest to specjalny rodzaj treningu z własną masą ciała, którego celem jest przywrócenie / poprawa funkcjonowania narządu ruchu po doznanej kontuzji, jak również zmniejszenie dolegliwości bólowych przy takich dolegliwościach jak rwa kulszowa, czy chroniczne bóle pleców.

Z uwagi na szczególny rodzaj treningu, jest on przeprowadzany tylko indywidualnie po szczegółowej konsultacji z zainteresowanym.
Trener personalny

Iwona Hodoń

Trener personalny z pasji i zamiłowania do sportu. Specjalizuje się w treningu siłowym, ale w zależności od potrzeb klienta treningi są indywidualnie dobierane.
Uczy poprawnej techniki wykonywania ćwiczeń oraz podstawowych wzorców ruchowych. Zapewnia miłą i luźną atmosferę na treningach oraz profesjonalne podejście i wsparcie.
Oferuje pomoc w dobrze planu treningowego oraz diety.

Ukończone kursy:
-practice of strength training-squats (CSS, Konrad Topolski, Arkadiusz Czerw)
-strength training practice-deadlift (CSS, Konrad Topolski)
-Warsztaty Squatclass (Strong house, Arkadiusz Czerw, Bartek Walciszewski)
-Strength Coach Certification-kurs trenera personalnego
-Shaping a female silhouette (CSS, Tadeusz Sowiński)
-Facts and Dietary Myths (CSS, Tadeusz Sowiński)
-Żywienie i suplementacja w zaburzeniach miesiączkowania (Sowiński Sport Nutrition, Tadeusz Sowiński)
-Dietetyka sportowa w teorii i praktyce w sportach siłowych i wytrzymałościowych (Candoit.pl Akop Szostak)
-Step by step Warsztaty bikini fitness (6pak Nutrition, Paula Mocior)
Trener personalny

Sylwia Markut

Miłośniczka treningu siłowego. Na treningach ze mną skupiamy się przede wszystkim na sprawności, regularnym progresie siłowym i sylwetkowym. Treningi oparte są przede wszystkim na ćwiczeniach wielostawowych, a ogólna objętość jest dopasowywana indywidualnie. Każdy trening poprzedzony jest rozgrzewką oraz odpowiednia mobilizacja. Uczę podstawowych wzorców ruchowych, dbam o ogólną sprawność klientów. Służę radą żywieniowa, ale specjalizuje się głównie w treningu. Serdecznie zapraszam kobiety, które chcą kształtować sylwetkę, jak również panów, którzy chcą dużo dźwigać.”
Trener boksu

Andrzej Sołdra

Zawodowy BOKSER wagi superśredniej z 18-sto letnim doświadczeniem!
Pogromca Dawida Kosteckiego....Jedna z wyraźniejszych twarzy BOKSU ZAWODOWEGO w Polsce
Jego motto:
NIE MARNUJ SWOJEGO ŻYCIA
NA TO, BY ZAIMPONOWAĆ LUDZIOM.
PO PROSTU RÓB TO CO KOCHASZ I KOCHAJ TO CO ROBISZ
Osoba ściśle związana z JodoGym - zawodowo , ale również prywatnie jako nasz przyjaciel.W JodO Gym Andrzej prowadzi SEKCJĘ BOKSU oraz Treningi Personalne.
Trener Personalny IFBB, Trening Obwodowy

Mateusz Nosek

Trener Personalny IFBB, instruktor fitness,masażysta, dietetyk (specjalizacja ,,Żywienie w sportach siłowych, ,,Żywienie i suplementacja w sporcie,,)
Od niemal 20 lat związany ze sportem.
Swoje doświadczenie jako trener zdobywał na wielu kursach,szkoleniach jak i w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Bochni gdzie prowadził siłownię przez niemal 14 lat.

2 lata temu spełnił swoje marzenie. Zbudował upragnioną siłownię i fitness Klub- JODO GYM - gdzie wykorzystuje swój opatentowany pomysł jodowanego, jonizowanego i oczyszczonego powietrza, które przy pomocy specjalnych urządzeń jest wprowadzane do klubu.

Klienci, klubowicze, podopieczni mogą zawsze liczyć na jego pomoc, wsparcie i dobrą radę a przede wszystkim DOBRY EFEKTOWNY TRENING.
KICKBOXING

Janusz Dudek

Przygodę ze sportem walki zaczął jeszcze jako 8 latek. Począwszy od karate po w późniejszym okresie kickboxing i K1, które trenuje od 10 lat.

Obecnie jest zawodnikiem Krakowskiego klubu Trenuj Sporty Walki pod okiem trenera Tomasza Sarary,który jest aktualnym mistrzem świata w K1. Jego osiągnięcia to miedzy innymi: I miejsce w pucharze Bałkan w Bośni, oraz III miejsce w pucharze Polski.

Do każdej osoby podchodzi w sposób indywidualny. Jako trener szczególna uwagę zwraca na dokładność wykonywanych technik.
Instruktor Hatha Jogi

Beata Belime

Instruktork hatha jogi, czyli JOGI FIZYCZNEJ, i technik relaksacyjnych (kurs instruktorski u prof. Janusza Szopy), a także instruktor JOGI DLA DZIECI. Uczy w jaki sposób osiągać świadomość własnego ciała, akceptować jego ograniczenia i ćwiczyć zgodnie z nimi.

Na zajęciach wzmacniamy, rozciągamy i rozluźniamy całe ciało, wykorzystując asany, techniki oddechowe oraz relaksacyjne.
Instruktor brazylijskiego JIU JITSU

Łukasz Kumor

Od najmłodszych lat związany ze sportem, obecnie posiadacz purpurowego pasa BJJ. Medalista Pucharu Polski Submission Fighting – ADCC, Pucharu Polski BJJ czy Pucharu Polski w Grapplingu. Jeden z instruktorów Akademia Gorila Bochnia.
Prowadzi zajęcia grupy dziecięcej jak i dorosłych.
Instruktorka tańca nowoczesnego

Sara Dąbrosz

Instruktor tańca nowoczesnego, choreograf, tancerka, trener grup tanecznych z osiągnięciami w zawodach ogólnopolskich w nowoczesnych formach tanecznych i gimnastyki. Swoją karierę taneczną rozpoczęła w wieku 10 lat w formacjach tańca nowoczesnego i cheerleaders. Tancerka w nowoczesnych teatrach muzycznych w Polsce. Tańczyła u boku gwiazd muzyki klubowej oraz r'n'b takich jak Mario Bischin, Houseshaker, Tony T, Eric Prydz, Mirami oraz Mr X.Pasjonatka wszelkich form tanecznych oraz aktywności ruchowej. Na zajęciach wykorzystuje wiedzę jaką nabyła do tej pory na szkoleniach oraz warsztatach tanecznych. Zaraża optymizmem, miłością do tańca i pasją. Tworzy energetyczne, perfekcyjne układy choreograficzne, stawiając nacisk na technikę i żywiołowość.W swojej karierze tanecznej wielokrotnie stawała na podium jako mistrzyni i wicemistrzyni w zawodach grup tanecznych cheerleaders oraz festiwalach tanecznych talenty Małopolski.

Ⓒ2017 Jodogym.com Wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie strony internetowej Code&Pixel