Trener personalny

Iwona Hodoń

Trener personalny z pasji i zamiłowania do sportu. Specjalizuje się w treningu siłowym, ale w zależności od potrzeb klienta treningi są indywidualnie dobierane.
Uczy poprawnej techniki wykonywania ćwiczeń oraz podstawowych wzorców ruchowych. Zapewnia miłą i luźną atmosferę na treningach oraz profesjonalne podejście i wsparcie.
Oferuje pomoc w dobrze planu treningowego oraz diety.

Ukończone kursy:
-practice of strength training-squats (CSS, Konrad Topolski, Arkadiusz Czerw)
-strength training practice-deadlift (CSS, Konrad Topolski)
-Warsztaty Squatclass (Strong house, Arkadiusz Czerw, Bartek Walciszewski)
-Strength Coach Certification-kurs trenera personalnego
-Shaping a female silhouette (CSS, Tadeusz Sowiński)
-Facts and Dietary Myths (CSS, Tadeusz Sowiński)
-Żywienie i suplementacja w zaburzeniach miesiączkowania (Sowiński Sport Nutrition, Tadeusz Sowiński)
-Dietetyka sportowa w teorii i praktyce w sportach siłowych i wytrzymałościowych (Candoit.pl Akop Szostak)
-Step by step Warsztaty bikini fitness (6pak Nutrition, Paula Mocior)
Trener personalny

Sylwia Markut

Miłośniczka treningu siłowego. Na treningach ze mną skupiamy się przede wszystkim na sprawności, regularnym progresie siłowym i sylwetkowym. Treningi oparte są przede wszystkim na ćwiczeniach wielostawowych, a ogólna objętość jest dopasowywana indywidualnie. Każdy trening poprzedzony jest rozgrzewką oraz odpowiednia mobilizacja. Uczę podstawowych wzorców ruchowych, dbam o ogólną sprawność klientów. Służę radą żywieniowa, ale specjalizuje się głównie w treningu. Serdecznie zapraszam kobiety, które chcą kształtować sylwetkę, jak również panów, którzy chcą dużo dźwigać.”
Trener Fitness AEROBIK

Edyta Tworzydło

Absolwentka Akademii Mistrzostwa Sportowego -gdzie uzyskała dyplom trenera personalnego. Jej pasja to przede wszystkim siłownia – praca z hantlami oraz sztangą towarzyszy jej od 6 lat. W tym czasie uzyskała certyfikat instruktora i postanowiła stanąć po drugiej stronie dzieląc się swoimi doświadczeniami i wiedzą. Nie jest to jednak jej jedyna aktywność. Uwielbia TRX oraz trenuje POLE DANCE. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach i kursach. Wyznaje dewizę, że przyszłość zaczyna się dziś nie jutro więc nie odkładaj swoich planów! Zacznij już dziś!!
Trener boksu

Andrzej Sołdra

Zawodowy BOKSER wagi superśredniej z 18-sto letnim doświadczeniem!
Pogromca Dawida Kosteckiego....Jedna z wyraźniejszych twarzy BOKSU ZAWODOWEGO w Polsce
Jego motto:
NIE MARNUJ SWOJEGO ŻYCIA
NA TO, BY ZAIMPONOWAĆ LUDZIOM.
PO PROSTU RÓB TO CO KOCHASZ I KOCHAJ TO CO ROBISZ
Osoba ściśle związana z JodoGym - zawodowo , ale również prywatnie jako nasz przyjaciel.W JodO Gym Andrzej prowadzi SEKCJĘ BOKSU oraz Treningi Personalne.
Trener Personalny IFBB

Mateusz Nosek

Trener Personalny IFBB, instruktor fitness,masażysta, dietetyk (specjalizacja ,,Żywienie w sportach siłowych, ,,Żywienie i suplementacja w sporcie,,)
Od niemal 20 lat związany ze sportem.
Swoje doświadczenie jako trener zdobywał na wielu kursach,szkoleniach jak i w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Bochni gdzie prowadził siłownię przez niemal 14 lat.

2 lata temu spełnił swoje marzenie. Zbudował upragnioną siłownię i fitness Klub- JODO GYM - gdzie wykorzystuje swój opatentowany pomysł jodowanego, jonizowanego i oczyszczonego powietrza, które przy pomocy specjalnych urządzeń jest wprowadzane do klubu.

Klienci, klubowicze, podopieczni mogą zawsze liczyć na jego pomoc, wsparcie i dobrą radę a przede wszystkim DOBRY EFEKTOWNY TRENING.
Cross trening

Bartosz Kostański

Trener Personalny,instruktor Olympic Weightlifting,Medical Personal Trainer, instruktor rekreacji ruchowej kulturystyki oraz Treningu Cross.Od dziecka związany ze sportem, z początku była to koszykówka potem sporty walki oraz kulturystyka.Pasjonat i miłośnik Crossfit. Swoim zamiłowaniem i doświadczeniem dzieli się na zajęciach Cross. Swoją wiedzę zdobywał w takich miejscach jak CF Kraków, CrossFit Lea, Opolska Akademia Kettlebells, World Krav Maga Academy,Train Movement Academy, Akademia kulturystyki,fitness i trójboju siłowego.
KICKBOXING

Janusz Dudek

Przygodę ze sportem walki zaczął jeszcze jako 8 latek. Począwszy od karate po w późniejszym okresie kickboxing i K1, które trenuje od 10 lat.

Obecnie jest zawodnikiem Krakowskiego klubu Trenuj Sporty Walki pod okiem trenera Tomasza Sarary,który jest aktualnym mistrzem świata w K1. Jego osiągnięcia to miedzy innymi: I miejsce w pucharze Bałkan w Bośni, oraz III miejsce w pucharze Polski.

Do każdej osoby podchodzi w sposób indywidualny. Jako trener szczególna uwagę zwraca na dokładność wykonywanych technik.
Instruktor Hatha Jogi

Beata Belime

Instruktork hatha jogi, czyli JOGI FIZYCZNEJ, i technik relaksacyjnych (kurs instruktorski u prof. Janusza Szopy), a także instruktor JOGI DLA DZIECI. Uczy w jaki sposób osiągać świadomość własnego ciała, akceptować jego ograniczenia i ćwiczyć zgodnie z nimi.

Na zajęciach wzmacniamy, rozciągamy i rozluźniamy całe ciało, wykorzystując asany, techniki oddechowe oraz relaksacyjne.

Ⓒ2017 Jodogym.com Wszelkie prawa zastrzeżone